Bli med på barmarkstrening

Postet av Njård - Langrenn den 8. Sep 2019

Barmarkstrening for alle årskull har startet. Meld din interesse til oppmann/kontaktperson for hver enkelt gruppe for nærmere informasjon. Treningene foregår på Persbråten skole. For de yngste årsklassene har vi fokus på lek og moro. 

Alle barn kan delta på trening inntil tre ganger før man betaler treningsavgift. De eldre årskull er allerede i gang med treningene.

Nedenfor følger en oversikt over treningstider og kontaktpersoner/oppmenn for de ulike treningspartiene. De fleste partiene har egne lukkede Facebook eller SPOND grupper som de kommuniserer internt med gruppen. Det er også en felles Facebook gruppe for hele Njård langrenn.


Årskull

Treningstid

Kontaktperson/oppmann

Epost

2013 & 2012
 (7 år)

Torsdager 18.-19

Fredrik Stray

f.stray@gmail.com

2011
 (9 år)

Tirsdager 18.30-20

Jørgen Flaa

jcflaa@gmail.com

2010
 (10 år)

Tirsdag og Torsdager 18.30-20

Fredrik Stray

f.stray@gmail.com

2009
 (11 år).

Tirs. og torsdager
 kl 18.30-20

Hallvard G. Aarseth

h.g.aarseth@gmail.com 

2008
 (12 år)

Tirs. og torsdager
kl.18.30-20

Ingerid Øhrn Langslet

Ingerid.langslet@gmail.com

2006-7
UH-gruppen
 (13 -14 år)

, tirs. og torsdager

kl 18.30-20 + mand (ekstratrening)

Hanne Klausen (2006)

Monica Jacobsen (2007)

hanne.klausen@me.com
monica.jacobsen@colliers.com

 

2004-05
HL-gruppen
 (15-16 år)

Man., tirs. og torsdager

Margrethe B. Christoffersen

m.b.christoffersen@jus.uio.no

Junior

man., tirs. og torsdager

kl 18.30 - 20.00 alle dager



Thomas Jenssen

thomas.jenssen@accenture.com

Senior

egentrening

Thomas Jenssen

thomas.jenssen@accenture.com

Turrenn

Mandager
kl. 20-21
(Njårdhallen)

Birger Pedersen

birger.pedersen@trollforsiking.no


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline